img78img82

Kontakt

 

David Rektorys
majitel eshopu MotivačníKnihy.cz

 

Email: info@motivacniknihy.cz

Telefon: 604 753 757

David Rektorys

"Eshop MotivačníKnihy.cz jsem rozjel, protože věřím, že motivační knihy mohou člověku velmi pomoct v jeho osobním rozvoji. Pokud budete cokoliv potřebovat, například pomoc s výběrem knihy, neváhejte mne kontaktovat, jsem tu pro Vás!"

 

O nás

Náš internetový obchod se zaměřuje především na motivační knihy o investování, podnikání, managementu, zvyšování finanční gramotnosti a dalších oblastí osobního rozvoje. Najdete zde knihy autorů jako jsou Robert Kiyosaki, Dale Carnegie, Stephen Covey, Jack Canfield, Donald Trump, Napoleon Hill, Don Miguel Ruiz, Ivo Toman a mnoho dalších za nejvýhodnější ceny na trhu. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se s nimi obrátit na naši emailovou adresu info@motivacniknihy.cz.

 

 

Provozovna: Marie Cibulkové 10/1177, Praha 4, 140 00

 

IČO: 22867996

 

Číslo účtu pro bezhotovostní platby:

2400189745/2010 (Fio banka)

 

 

Názory našich zákazníků


Ověřeno zákazníky Heuréka

Protože se neustále snažíme zlepšit naše služby, rádi bychom Vás požádali o vyjádření názoru na náš obchod. Budeme rádi, když sdělíte své zkušenosti s nákupem ostatním. Váš názor, společně s vyjádřením ostatních nakupujících, poslouží k vytvoření objektivního hodnocení kvality našich služeb. Poslouží tak dalším nakupujícím při výběru obchodu a zároveň nám umožní zlepšit se v aspektech, které jsou pro Vás důležité.

 

Přidat novou recenzi »


 
Odběr newsletteru