img78img82

Knihy v angličtině

Většina anglických knih má dodací lhůtu 2 týdny.

 • Zobrazit vše | Stránky: 1 2 Další »
 • Anything you want

  Knihy v angličtině

  Derek Sivers, zakladatel CDBaby (online hudební server pro nezávislé hudebníky a skladatele, obrat 22 milionu dolarů), napsal novou skvělou knihu. Jde o úplně nový pohled na to, čemu se v angličtině říká "entrepreneurship", tedy v češtině něco jako podnikatelství či podnikavost. Seth Godin, známý marketingový guru, se o této knize vyjádřil následovně: "I'd like to buy a 52 pack of the hardcover version to give away to my clients. (yeah, it's that good.)." Takže se rozhodně jedná o knihu hodnou Vašeho času a peněz. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Beating the Street

  Peter Lynch|Finance a investování|Knihy v angličtině

  Čtenáři se v této knize investičního guru dozví, podle čeho Peter Lynch vybral akcie 22 společností do svého investičního fondu, které se následně mnohonásobně zhodnotily a porazily tak hlavní index americké burzy. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • Business Stripped Bare

  Richard Branson|Knihy v angličtině

  Kniha popisuje Bransonovu spletitou cestu byznysem a svým vlastním životem. Čtenář se dozví, jak a proč se firma Virgin stala globálním lídrem v mnoha oblastech, především pak v kosmických letech, jak se jí daří stabilně vydělávat více než miliardu dolarů ročně a jak se stala nejrychleji rostoucí společností v posledních letech. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Common Stocks and Uncommon Profits and Other Writings

  Finance a investování|Knihy v angličtině

  Kniha Philipa Fishera je jednou nejdůležitějších pro každého investora na akciové burze. Jeho investiční filosofie, poprvé představena před více než 40 lety, jsou dnes stále velmi aktuální. Investoři totiž dělají stále stejné chyby, trhy se vyvíjejí stále stejně a mnoho moderních strategií se odvíjí právě od Fishera. Je proto dobrý nápad nastudovat ten prapůvodní zdroj. Tato neocenitelná kniha v aktualizovaném vydání si udržuje investiční moudra a doporučení, kterými se řídí i Warren Buffett. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:549
 • Crush It!

  Knihy v angličtině

  Bible pro budování osobního brandu na sociálních sítích. Naprostá nutnost pro extroverty a technokraty. Gary Vaynerchuk je v USA známý především jako ten "Sommeliér sociálních médií", protože jako jeden mezi prvními pochopil sílu sociálních sítí a začal skrze ně učit svou komunitu o vínech. Dnes je známý především v oblasti budování vlastního brandu na sociálních sítích jako jsou Facebook a Twitter. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Direct from Dell

  Knihy v angličtině

  Zábavná biografie jednoho z největších prodejců počítačů Michaela Della. Tento americký podnikatel rozjel svůj byznys na vysokoškolské koleji a vybudoval z něj obří korporaci, která se zaměřuje na přímý prodej počítačů. Ve své knize nabízí strategie, pomocí kterých v oblasti přímého prodeje počítačů spustil doslova revoluci, dále filosofuje nad kapitálovými investicemi do rozvoje vlastních firem, jak prozkoumávat cizí trhy a novou konkurenci, anebo jaký mají zaměstnanci vliv na finanční zdraví společnosti. Každopádně se jedná o velmi inspirativní a zajímavou knihu. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:449
 • Drive

  Knihy v angličtině

  Zapomeňte všechno, co jste kdy slyšeli o motivování lidí. Podle Daniela Pinka je to špatně a ve své knize "Drive: Překvapivá pravda o tom, co nás žene kupředu" to krásně vysvětluje na faktu, jak miliony lidí po celém světě žijí své životy. Představuje nové způsoby motivování lidí na základě toho, co doopravdy chtěji, ale bojí se o to říci. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:299
 • Getting To Yes

  Knihy v angličtině

  Jedna z nejlepších knih zaměřená na obchodní vyjednávání. Techniky a taktiky pro tuto nesmírně důležitou činnost zůstávají v podstatě neměnné, a proto tato kniha vychází už více než 30 let a pomohla už milionům lidí po celém světě získat nové zakázky a udržet si stávající zákazníky. Dokáže pomoct lidem i v jejich osobních životech. Je to prostě skvost, který Vám ukáže, jak efektivně vyjednávat s ostatními lidmi, aby obě strany byly spokojené. Naučí Vás využívat jednoduchý vzorec, podle kterého se všechna vyjednávání točí, a zajistí Vám úspěšné uzavření všech dohod. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • In search of excellence

  Tom Peters|Knihy v angličtině

  Kniha o nejúspěšnějších managementech v korporacích jako jsou IBM, Texas Instruments, 3M a další globální společnosti. Velmi inspirativní a čtivé. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Influencer

  Knihy v angličtině

  Ať už je Vaším cílem změnit názor jednoho člověka, nebo celého světa, Influencer to dokáže. V angličtině to znamená člověk, jehož názor lidé respektují a následují ho. A tato kniha je přesně o tom, jak se takovým influencerem stát. Vysvětluje základních 8 pravidel, představuje úspěšné influencery z minulosti a ukazuje, jaké dovednosti a nástroje tito lidé používají. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:499
 • Losing my Virginity

  Richard Branson|Knihy v angličtině

  Autobiografie ikony byznysu Sira Richarda Bransona Vás vezme do vzrušujícího života tohoto netypického britského dobrodruha a podnikatele. Ukáže Vám jeho osobní i profesní úspěchy, pády, podnikatelské záměry, důvody proč začal poskytovat cesty do vesmíru, co se díky tomu všemu naučil a mnoho dalších zajímavých věcí. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • Making ideas happen

  Knihy v angličtině

  Autor Scott Belsky se ve své knize zabývá otázkou, proč se tak málo dobrých nápadů dotáhne do konečné fáze realizace. Podnapis knihy je doslova "Přechod od vize do reality". Během posledních let vedl rozhovory s těmi nejproduktivnějšími lidmi, kteří oplývají kreativními nápady a realizují hodnotné nápady. Ptal se na jejich inspiraci, příběh, motivaci a konkrétní rady, které by dali ostatním, aby lidé nezůstali u pouhé myšlenky, ale aby na celém světě vznikalo více skvělých věcí. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Mastery

  Knihy v angličtině

  Na celém světě mají lidé ten samý problém - už od brzkého věku jsou nuceni se přizpůsobit pravidlům společnosti, ve které vyrůstají, a nechat se srovnávat s ostatními na základě těchto pravidel, která lidem často nevyhovují. I velikáni jako Charles Darwin a Leonardo da Vinci měli tento problém, kdy jeden byl považován za podprůměrného hlupáka a druhý rovnou za vyvrhela. Tajemství jejich úspěchů však spočívá v tom, že se upsali neustálému učení svého řemesla. Oni jsou ti, kteří neuspěli vícekrát, než kolikrát se ostatní vůbec o něco pokusili. A tímto nekompromisním učením systémem pokus-omyl se z nich stali mistři v daných oborech. Kniha Mastery podporuje všeobecně známou věc - že je potřeba strávit opravdu hodně času děláním určité aktivity, než nedosáhnete mistrovských dovedností. Tato kniha Vám pomůže v tom toho dosáhnout. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:499
 • One simple idea

  Knihy v angličtině

  Stephen Key, mentor Tima Ferrisse (autora knih Čtyřhodinový pracovní týden a Čtyřhodinové tělo), přichází se svou revoluční metodu pro podnikatelský úspěch. Nabízí totiž protiklad klasického přístupu "udělám si vše sám-celý úspěch bude můj". Keyův přístup totiž navrhuje, aby podnikatel sdílel svůj nápad s nějakou velkou společností, která v tomto oboru už podniká. Využije tak lidí, zkušeností a zdrojů této velké společnosti, která na sebe vezme veškeré riziko, a až přijde úspěch, tak si ukousnul kus z koláče zisku. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:599
 • One up on Wall Street

  Finance a investování|Knihy v angličtině|Peter Lynch

  Vylepšené vydání oborové klasiky investičního guru Petera Lynche, která ukazuje, jak hledat a analyzovat akcie, nabízí jednoduchý návod, jak s investováním do akcií začít a jak být úspěšným investorem. Zároveň podrobně vysvětluje, jak poznat zdravou společnost, kterou neohrozí ani výkyvy akciových trhů. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:449
 • Poke the Box

  Seth Godin|Knihy v angličtině

  Když jste zaseknutí v nějakém projektu, zpravidla Vám více peněz, času a svolení šéfa nepomůže. Potřebujete jen trochu pošťouchnout. Poke the Box je manifest, který vyzývá k takovým sebe-pošťouchnutím každý den. Zezačátku Vás asi trochu nepohodlný, ale časem se bez něj neobejdete. Protože často ten nejvzácnější zdroj je právě ta "počáteční jiskra", která zažehne všechno ostatní. Poke the box Vám tak může dodat tento potřebný "kopanec do zadku". POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:299
 • Reach for the Skies

  Richard Branson|Knihy v angličtině

  Vzrušující a velmi osobní příběh celosvětově známého dobrodruha a podnikatele. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • Screw it, let´s do it!

  Richard Branson|Knihy v angličtině

  Tato kniha ukazuje lekce, které pomohly Siru Richardu Bransonovi vybudovat jeho celosvětový byznys jménem Virgin. Jde například o to, že uvěřil, že nic není nemožné, a i když s Vámi ostatní nesouhlasí, on to zkoušel znovu a znovu dokud se to nepodařilo. Nebo také fakt, že musíte milovat to, co děláte, jinak v tom nikdy nebudete nejlepší. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:199
 • Security analysis

  Benjamin Graham|Finance a investování|Knihy v angličtině

  Tato kniha navazuje na hlavní knihu Benjamina Grahama "Inteligentní investor" a nabízí mnohem obsáhlejší a nesrovnatelně podrobnější knihu o value investingu (hodnotovém investování). Do detailů vysvětluje cesty, kterými by se investor měl vydat, která pravidla a strategie dodržovat, kterým konkrétním častým chybám se vyvarovat a celkově tedy následovat cestu Bena Grahama. Je pokračováním pro všechny vážné investory, kteří se chtějí dozvědět více o Grahamovi a jeho myšlení, strategiích a chtějí studovat jeho investiční techniky. Tato rozšířená edice také obsahuje mnoho komentářů a doporučení od ostatních světově uznávaných a hodnotově-orientovaných investorů a investičních společností, které aplikují Grahamovy fundamenty v moderním investičním prostředí. Tuto knihu můžeme doporučit pouze zkušenějším investorům, začátečníkům se více hodí již zmiňovaný Inteligentní investor. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:1499
 • Socialnomics

  Knihy v angličtině

  Velmi zajímavá kniha "Socialnomics" ukazuje, jak sociální sítě mění naše životy a také způsob, jakým děláme byznys a komunikujeme s ostatními lidmi. Vysvětluje, jak se mohou i malá podnikání "napojit" na tuto novou "dojnou krávu", zvýšit své tržby a sociální povědomí, zasáhnout zákazníky i mimo svou cílovou skupinu a další hodnotné informace. Autor Erik Qualman je známý především svým výzkumem, který potvrzuje, že sociální sítě začínají mít čím dál tím větší návratnost investice než klasické marketingové kanály. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:449
 • Steve Jobs: The exclusive biography

  Steve Jobs|Osobní rozvoj a motivace|Podnikání|Management a kariéra|Knihy v angličtině

  Charismatického spoluzakladatele společnosti Apple není třeba dlouze představovat. Tento revolucionář změnil a vylepšil způsob, jakým používáme počítače, mobilní telefony a celkově jak komunikujeme. Po jeho smrti vychází jediná autorizovaná biografie, která shrnuje Stevův život, práci v Apple a jak spolu se Stevem Wozniakem změnili svět. Jedná se o maximálně inspirativní knihu - během čtení Vám bude doslova naskakovat husí kůže. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:749
 • The ABC of property management

  Robert Kiyosaki|Knihy v angličtině

  Jediná kniha, kterou budete potřebovat při údržbě nemovitosti. Investovali jste do nemovitosti a nyní přišla na řadu otázka správy Vaší nemovitosti? Chcete ji udržet jako novou? Pak Vám velmi pomůže tato kniha, která poskytuje odpověď na tyto otázky: property management. Ken McElroy provádí čtenáře svou mnohaletou zkušeností se správou mnoha různých typů nemovitostí. V knize tak najdete rady, kdy a jak se o svou nemovitost starat, zda je lepší najmout profesionálního správce, jak počítat ekonomickou stránku příjmů a výdajů, kde najít ty správné dodavatele služeb pro správu nemovitosti a mnoho dalších důležitých informací. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:499
 • The Dip

  Seth Godin|Knihy v angličtině

  Každý nový projekt, zaměstnání, vztah a byznys začíná jako vzrušující zábava. Postupně se však nadšení vytrácí, až narazí na samé dno - kdy už s tím jen chcete praštit. Úspěšní lidé proto končí rychle a bez pocitu viny, dokud nenajdou něco, za co stojí bojovat. Tato kniha Vám pomůže identifikovat, co za ten boj stojí. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:299
 • The Game

  Knihy v angličtině

  Existují muži, na které ženy prostě letí a nemusí se moc snažit. Takoví muži měli ve svém životě prostě jenom štěstí. Potom jsou tu muži, kteří se naučili ženy svádět s takovou úspěšností, že často konkurují i těm největším celebritám. Tyto techniky, které jsou až brutálně efektivní, jsou popsány v této knize muži, kteří si říkají "pickup artist". Neil Strauss, autor této knihy, dva roky tyto muže sledoval, pozoroval a učil se od nich. Výsledkem jeho snažení, tato kniha, se stala explozivně kontroverzní ... a také se stala knihou roku. Její obsah podle Neila zaručuje zlepšit život mužů, díky tomu že konečně pochopí, jak chápat druhé pohlaví. V knze najdete jeho podrobný proces, kdy se měnil z normálního chlapa na pickup artistu. Také obsahuje často neuvěřitelné příbehy a celkově nabízí velmi poutavé čtení. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • The Interpretation of financial statements

  Warren Buffett|Knihy v angličtině

  Unikátní a srozumitelná kniha, ve které investiční guru Warren Buffett vysvětluje a popisuje své techniky, jak číst a hlavně porozumět korporátním finančním výkazům. V mnohém inspirováno prací Buffettova učitele, Benjamina Grahama, tato kniha představuje Buffettův pohled do finančních výkazů firem s jeho typickými anekdotami a citacemi. Tuto knihu by si měl pořídit každý člověk, který investování do akcií myslí vážně. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:399
 • The Lean start-up

  Knihy v angličtině

  Revoluční kniha pro každého, který rozjíždí start-up, tedy malou firmu s velkým potenciálem. Napsal ji Eric Ries, zkušený start-upista, který má na svém kontě mnohé současné úspěšné firmy, aby pomohl i dalším lidem kolem světa rozjet své malé podnikání. Nabízí jim svou "lean" strategii, která se mu osvědčila a pomůže Vám co nejvíce minimalizovat to největší riziko v podnikání - Vás. Tato strategie spočívá v konstantním cyklu inovací, přizpůsobilosti a zvyšování konkurenceschopnosti pomocí neustálého zjišťování zákaznických potřeb, testování a okamžité implementace. Eric ji ve své knize do hloubky probírá a vysvětluje jednotlivé aspekty. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:499
 • The Millionaire fastlane

  Podnikání|Knihy v angličtině

  Plán finanční nezávislost je v dnešní době stále důležitější věc. Pokud se nechcete přidat ke stádu, které následuje staré rady "běž do školy, získej dobrou práci, spoř 10% ze svých příjmů, kup si hezké auto, kup si dům na hypotéku" a další nesmysly, pak je tato kniha přesně pro Vás. Autor této skvělé motivační knihy MJ DeMarco je známý americký "bořitel mýtů" o tom, jak se lidé mohou propracovat k bohatému životnímu stylu pomocí starých rad. Pokud nechcete obětovat svou finanční budoucnost zbytku společnosti, pak tato kniha Vás povede krok za krokem k bohatství. Kniha obsahuje kapitoly na následující témata: proč žít život pod své možnosti je na prd, proč vysoká mzda neznamená bohatství, proč spoření a penze je k ničemu, jaký je hlavní důvod proč jste stále chudí, jaký je opravdový zákon bohatství, jak přesně funguje složený úrok a jak ho využít v praxi, a mnoho dalšího. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:599
 • The Purple cow

  Seth Godin|Knihy v angličtině

  Buďto jste fialová kráva, nebo nejste. Nemyslíme tím teď žádnou urážku - buďto vyčníváte z davu a jste vidět, nebo jste jako všichni ostatní. Nová kniha Setha Godina je o tom, jak být fialovou krávou, o kterou se každý zajímá, o které se mluví a která je vidět. Marketingový expert Seth Godin totiž něco ví o tom, jak ze svých firem, produktů a služeb dělat fialové krávy. Velmi proto doporučuje, abyste fialovou krávu přimíchali do všeho, co děláte. A jak na to, to se dozvíte v této knize. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:449
 • The Return of Depression Economics and the Crisis of 2008

  Knihy v angličtině

  Druhé dno ekonomické krize z roku 2008 se blíží. Bohužel je to nevyhnutelná realita - dluhové problémy eurozóny, nezaměstnanost ve Spojených státech a další vlivy už dále nelze ignorovat. Srovnání s Velkou krizí ve 30.letech minulého století nabízí autor New York Times bestselleru a laureát Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman. V knize se tak dozvíte, co vedlo k úspěchu během minulé velké krize a tedy co pravděpodobně bude fungovat i nyní. Velmi důležitá kniha pro každého, kdo chce být finančně gramotný a ochránit své peníze a investice. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • The Wolf of Wall street

  Podnikání|Finance a investování|Knihy v angličtině

  Příběh podle skutečných událostí, na základě kterých byl vytvořen nakopávající film z burzovního prostředí Vlk z Wall Street (The Wolf of Wall Street). Tato kniha je autobiografií hlavní postavy celého děje: Jordan Belfort, jehož proslavil jeho brutální přístup k úspěchu na burze a lišácké chování, zažil za deset let tolik, co jiní neprožijí za celý život. Vydělal hromadu peněz, porušil řadu federálních i burzovních zákonů, stal se závislým na celé řadě drog, naboural s helikoptérou, podváděl, užíval si luxusního života i nasekal spoustu chyb. Rozhodně žil naplno a tato kniha provede čtenáře jeho často neuvěřitelnými historkami. POZOR - kniha je v anglickém jazyce a má dodací lhůtu 2 týdny.

  Cena:349
 • Zobrazit vše | Stránky: 1 2 Další »
 
Odběr newsletteru