img78img82

Balíčky knih

Zde najdete cenově zvýhodněné balíčky knih.

 • Zobrazit vše | Stránky: Balíčky knih
 • Balíček knih - Inspirativní příběhy

  Balíčky knih

  Tento netradiční balíček knih obsahuje knihy s velmi inspirativními příběhy a je určen především všem podnikatelům a lidem, kteří se věnují osobnímu rozvoji. Balíček bsahuje tři skvělé knihy o třech inspirativních lídrech - Já Steve, Bohatý táta chudý táta a Elon Musk (níže najdete odkaz na detail všech tří knih). Toto je ideální jako dárek pro někoho blízkého, kdo potřebuje trochu namotivovat. Balíček má cenově zvýhodněnou cenu -10% slevu oproti nákupu jednotlivých knih.

  Cena:602
 • Balíček knih - Kupte svou první nemovitost

  Balíčky knih

  Balíček knih "Kupte svou první nemovitost" už podle svého názvu snaží vám pomoci udělat ten první velký krok v investování do nemovitostí - koupit ji. Je to ideální zdroj pro všechny, kteří hledají praktické informace pro začátečníky. Obsahuje tři knihy, které vás provedou celým procesem investování do nemovitostí: Realitní kuchařka, ABC investování do realit a Mistrovství v investování do realit. Podrobnější informace o jednotlivých knihách najdete níže. Balíček má cenově zvýhodněnou cenu -10% slevu oproti nákupu jednotlivých knih.

  Cena:817
 • Balíček knih - Manažerská motivace

  Balíčky knih

  Tento balíček knih je určen všem manažerům, kteří chtějí vést lidi a řídit firmy. Obsahuje tři skvělé knihy, ze kterých se dozvíte spoustu zajímavých informací od zkušenějších manažerů - Cesta k vítězství, 7 návyků skutečně efektivních lidí a Velcí šéfové (níže najdete odkaz na detail všech tří knih).Tyto knihy ocení každý, kdo se pohybuje v managementu. Balíček má cenově zvýhodněnou cenu -10% slevu oproti nákupu jednotlivých knih.

  Cena:728
 • Balíček knih - Úspěšný život

  Balíčky knih

  Tento balíček knih je určen všem, kteří potřebují trochu poradit a získat ten správný směr ve své osobním rozvoji. Úspěšný život je něco, co chceme asi všichni, ale pro každého to znamená něco trochu jiného. Pomocí těchto knih si srovnáte myšlenky a své životní priority, abyste svého úspěšného života dosáhli. Balíček obsahuje knihy O úspěchu, Máte právo být bohatí a Silvova metoda kontroly mysli (níže najdete odkaz na detail všech tří knih). Balíček je ideální jako dárek a má cenově zvýhodněnou cenu -10% slevu oproti nákupu jednotlivých knih.

  Cena:742
 • Zobrazit vše | Stránky: Balíčky knih
 
Odběr newsletteru