img78img82

8 nejlepších manažerských knih


Chcete se inspirovat od úspěšných manažerů velkých firem? Tady je 8 knih, které vám dají novou dávku motivace.

Manažerská legenda naskladněna!

7 návyků skutečně efektivních lidí

Stephen Covey

Zásady osobního rozvoje, které zlepší váš život! Nejnovější vydání oblíbené knihy popisuje 7 návyků, které využívají úspěšní lidé a jsou nutné pro vytvoření cílevědomé a harmonické osobnosti. Tuto knihu doporučujeme! Jedná se o aktualizované vydání z roku 2016.

Cena: 369 kč

Prodávejte jako král

Největší obchodník na světě

Og Mandino
Nikoho, kdo se bude těmito zásadami řídit, nepotká při obchodování neúspěch, a nikdo bez nich také nedosáhne skutečné velikosti. Autor však udělal víc, než že jen uvedl zásady - vetkal je do přediva jednoho z nejúžasnějších příběhů, jaké jste v životě četli. Je to kniha, kterou by člověk měl mít vedle postele nebo na stole v obývacím pokoji. Kniha, do které by měl nahlédnout, kdykoli potřebuje, občas ji prolistovat, užívat ji po malých povzbuzujících dávkách.
Cena: 164 kč

Staňte se nepostradatelným v práci

Nepostradatelní

Seth Godin
Svět se změnil a stal se jednou velkou supersoutěží. Pokud v ní chceme obstát, nemůžeme být snadno nahraditelným ozubeným kolečkem v soukolí firmy. Musíme být jejím nepostradatelným pilířem. Jen takoví lidé dostávají nejlepší práci, plat, uznání i největší svobodu. Ve svých četných bestsellerech Seth Godin naučil čtenáře, jak vytvářet výjimečné produkty a šířit výrazné myšlenky. Ale tato kniha je jiná. Je o Vás – o Vaší volbě, Vaší budoucnosti a Vašem potenciálu vnášet výrazné změny do jakékoliv oblasti, kterou si zvolíte.
Cena: 268 kč

To nejlepší z Napoleona Hilla

Úspěch

Napoleon Hill
To nejlepší z myšlenek Napoleona Hilla, z nichž ve skutečnosti některé nebyly dodnes překonány. Jejich síla vychází nejen z obsahu, ale také z hlubokých zkušeností autora. V této aktualizované edici jsou navíc všechny příklady modernizovány pro 21. století.
Cena: 203 kč

Očekávajte svůj úspěch

Jak dosahovat předvídatelných výsledků

Stephen Covey
Nejnovější kniha Stephena Coveyho "Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech" ukazuje, že existují organizace, které dosahují předvídatelných výsledků bez ohledu na nejisté ekonomické podmínky. Daří se jim to pomocí toho, že se za všech okolností řídí klíčovými principy, které jsou trvalé a neměnné - dotahují věci do konce, vynikajícím způsobem řídí a realizují své priority, vytvářejí atmosféru důvěry, dosahují vyšší hodnoty s méně zdroji a nešíří strach.
Cena: 246 kč

Řiďte se radami těch nejlepších

Zásady vrcholového vedení

John Maxwell
John Maxwell je zkušený top manager, myšlenkový leader a známý autor nových myšlenek v moderním managementu. Jeho nová kniha se zaměřuje na praktické a efektivní zásady řízení lidí ve vrcholových pozicích ve velkých firmách. V knize předává vlastní zkušenosti a poznatky, které získat během své dlouhé 40-leté kariéry vedení několika velkých korporací s tisíce zaměstnanců. Maxwell doporučuje následovat příklady své i dalších velkých leaderů, jejichž příběhy a zkušenosti v knize uvádí. Pokud si budete kariéru v nějaké velké firmě a chcete to dotáhnout až na vrchol, pak se díváte na tu správnou knihu.
Cena: 225 kč

Nejrychlejší manažerská příručka

Minutový manažer

Spencer Johnson
Tento skvělý nový program, který se šíří po celém světě vás naučí třem snadno aplikovatelným technikám řízení, které zaručeně změní váš život. Naučíte se, jak používat Minutové cíle, Minutové pochvaly a Minutová pokárání, abyste ušetřili čas a zvýšili svou produktivitu, ať už v obchodě, v domácnosti nebo při výchově dětí.
Cena: 127 kč

Řiďte se radami těch nejlepších

Leadership s klidnou myslí

David Rock
Součástí zvyšování výkonnosti vašich zaměstnanců je také změna způsobu jejich myšlení. Ve své bohaté činnosti instruktora, lektora a poradce společností po celém světě David Rock dokázal, že tajemství vedení lidí (a práce s nimi) se nachází v jejich hlavách. Autor radí, co lze dělat pro pozvednutí myšlení zaměstnanců na vyšší úroveň, aby je přiměl dosáhnout prvotřídní výkonnosti. Kniha je praktická a dobře promyšlená. V šesti krocích autor nabízí rady, jak dosáhnout trvalé změny pracovní výkonnosti.
Cena: 236 kč


Nebo si vyberte z dalších 400 skvělých knih na www.MotivačníKnihy.cz

Copyright © *|CURRENT_YEAR|* *|LIST:COMPANY|*

Nechce již od nás newsletter odebírat?
Zde se můžete odhlásit z odběru.

*|IF:REWARDS|* *|HTML:REWARDS|* *|END:IF|*
 
Odběr newsletteru